Wyniki przetargów

INFORMUJEMY, ŻE DO PRZETARGU NIEOGRANICZONEGO:


NA WYKONANIE REMONTU KAPITALNEGO 8 BALKONÓW , NIERUCHOMOŚCI POŁOŻONEJ PRZY UL. PARKINGOWEJ 2 W STALOWEJ WOLI DO DNIA 09.07.2021 NIE ZGŁOSIŁY SIĘ RZADNE PODMIOTY


NA WYKONANIE REMONTU KAPITALNEGO 8 BALKONÓW , NIERUCHOMOŚCI POŁOŻONEJ PRZY UL. WAŃKOWICZA 69 W STALOWEJ WOLI DO DNIA 09.07.2021 NIE ZGŁOSIŁY SIĘ RZADNE PODMIOTY


NA WYKONANIE REMONTU KAPITALNEGO 10 BALKONÓW , NIERUCHOMOŚCI POŁOŻONEJ PRZY UL. 1000-LECIA 8B W NISKU DO DNIA 09.07.2021 NIE ZGŁOSIŁY SIĘ RZADNE PODMIOTY


NA WYKONANIE REMONTU KAPITALNEGO 14 BALKONÓW , NIERUCHOMOŚCI POŁOŻONEJ PRZY UL. PONIATOWSKIEGO 82 W STALOWEJ WOLI DO DNIA 09.07.2021 NIE ZGŁOSIŁY SIĘ RZADNE PODMIOTY


NA WYKONANIE REMONTU KAPITALNEGO 7 BALKONÓW , NIERUCHOMOŚCI POŁOŻONEJ PRZY UL. PONIATOWSKIEGO 19H W STALOWEJ WOLI DO DNIA 09.07.2021 NIE ZGŁOSIŁY SIĘ RZADNE PODMIOTY


NA WYKONANIE REMONTU KAPITALNEGO 3 BALKONÓW , NIERUCHOMOŚCI POŁOŻONEJ PRZY UL. NARUTOWICZA 3B W STALOWEJ WOLI DO DNIA 09.07.2021 NIE ZGŁOSIŁY SIĘ RZADNE PODMIOTY


NA WYKONANIE REMONTU KAPITALNEGO 2 BALKONÓW , NIERUCHOMOŚCI POŁOŻONEJ PRZY UL. NARUTOWICZA 3C W STALOWEJ WOLI DO DNIA 09.07.2021 NIE ZGŁOSIŁY SIĘ RZADNE PODMIOTY


NA WYKONANIE REMONTU KAPITALNEGO SCHODÓW WEJŚCIOWYCH DO KLATKI SCHODOWEJ NR 4, NIERUCHOMOŚCI POŁOŻONEJ PRZY UL. KOPER 2 W STALOWEJ WOLI DO DNIA 09.07.2021 NIE ZGŁOSIŁY SIĘ RZADNE PODMIOTY


– na docieplenie budynku przy ul. Poniatowskiego 80 w systemie BSO i technologii „lekka mokra” zgłosiły się następujące podmioty:

1. Usługi Remontowo-Budowlane Sylwester Chamera, Lipa,

2. EMBUD Edward Marciniec, Górno.

W dniu 24-02-2021 r. Komisja Przetargowa SBM wyłoniła wykonawcę: Usługi Remontowo-Budowlane Sylwester Chamera, Lipa.


– na wymianę stolarki okiennej w klatkach schodowych budynku przy ul. Poniatowskiego 80 zgłosiły się następujące podmioty:

1. Usługi Remontowo-Budowlane Sylwester Chamera, Lipa,

2. SANPOL Jacek Cesnyka, Stalowa Wola,

3. Centrum Stolarki Okiennej DOMLUX, Stalowa Wola,

4. Usługi Remontowo-Budowlane Leszek Świeca, Pysznica,

5. P.U.P.H. „ELTEX T.R.”, Nowa Dęba.

W dniu 24-02-2021 r. Komisja Przetargowa SBM wyłoniła wykonawcę: P.U.P.H. „ELTEX T.R.”, Nowa Dęba.


– na wykonanie docieplenia stropodachu w budynku przy ul. Poniatowskiego 80 zgłosiły się następujące podmioty:

1. BUDMIX Sp. z o. o., Lubartów,

2. Pneumatyczne Systemy Termoizolacji „Zieliński”, Załęże,

3. Pneumatyczne Systemy Termoizolacji „Ekobud”, Szprotawa,

4. BLOW-SYSTEM Waldemar Podstawka, Ciecierzyn,

5. Firma Budowlano-Inżynieryjna „Ekofiber”, Kraków,

6. AW-TERM Aneta Wolska, Czeladź,

7. ERGO-DOCIEPLENIA Grzegorz Pułapa, Biłgoraj,

8. P.P.U.H. NATEX, Łódź,

9. MARBUD Adam Pyda, Marysin,

W dniu 24-02-2021 r. Komisja Przetargowa SBM wyłoniła wykonawcę: BUDMIX Sp. z o. o. Lubartów.


– na wymianę dźwigów osobowych (4 szt.) w budynku przy ul. Popiełuszki 6 zgłosiły się następujące podmioty:

1. Schindler Polska Sp. z o. o., Kraków,

2. Fabryka Urządzeń Dźwigowych Sp. z o. o., Bolęcin,

3. LIFT RZESZÓW Windy i schody ruchome, Rzeszów,

4. LIFTPROJEKT, Ostrów Mazowiecka.

W dniu 24-02-2021 r. Komisja Przetargowa SBM wyłoniła wykonawcę: Schindler Polska Sp. z o. o. Kraków.