Wyróżnienia

Za najefektowniejsze obiekty wybudowane w Stalowej Woli Spółdzielnia Budownictwa Mieszkaniowego otrzymała liczące się dla inwestorów tytuły i wyróżnienia w dwóch kategoriach: budynek mieszkalny i budynek użyteczności publicznej:

„MISTER STALOWEJ WOLI 1999 ROK” dla zespołu pawilonów mieszkalno-usługowych przy ul. Poniatowskiego 21 za walory architektoniczne i jakość wykonania inwestycji.

„MISTER STALOWEJ WOLI 2000 ROKU” dla budynku mieszkalnego wielorodzinnego przy ul. Poniatowskiego 84A za wartości użytkowe i architektoniczne.

„MISTER STALOWEJ WOLI 2004 ROKU” dla pawilonu handlowo-usługowego przy ul. K.E.N. 12 za nowatorską formę architektoniczną.

„MISTER STALOWEJ WOLI 2004 ROKU” dla I etapu zabudowy mieszkalno-usługowej na osiedlu „Ogrody” przy ul. Narutowicza 3A za indywidualną formę architektoniczną.

„STALOWOWOLSKA ZŁOTA STRZECHA 2007 ROKU” dla pawilonu handlowo-usługowego „Arka” w kategorii obiekty użyteczności publicznej.

„STALOWOWOLSKA ZŁOTA STRZECHA 2007 ROKU” dla budynku mieszkalno-usługowego na osiedlu „Ogrody” w kategorii budynek mieszkalny i wielorodzinny.

„STALOWOWOLSKA ZŁOTA STRZECHA 2008 ROKU” dla budynku mieszkalnego wielorodzinnego na osiedlu „Ogrody” I etap w kategorii budynek mieszkalny wielorodzinny.

Wyróżnienie w 2012 roku w Konkursie Architektonicznym Powiatu Stalowowolskiego za budynek wielorodzinny przy ul. Narutowicza 3C.

II miejsce w Konkursie Architektonicznym Powiatu Stalowowolskiego za budynek wielorodzinny przy ul. Poniatowskiego 84B.